Rekordní účast na turnaji ve stolním tenisu 22. 11. 2015

Rekordní účast na turnaji ve stolním tenisu 22. 11. 2015

Jako již tradičně se v neděli 22. 11. 2015 uskutečnil na Morendě turnaj ve stolním tenisu. O hlavní kategorii, kategorii pokročilých mělo zájem nebývalo mnoho hráčů a hráček, celkem 33.

Tento počet byl rozdělen do 8 skupin, z každé skupiny postoupili dva nejlepší do horního pavouka a zbývající hráči soupeřili o konečné umístění v pavouku spodním. Staronovým, i když pro mnohé poměrně překvapivým, vítězem se stal Michael Farkaš, který ve finále předvedl parádní obrat v zápase - za stavu 0:2 proti Jánovi Kapustovi dokázal ještě zápas otočit a zvítězit. Třetí místo poměrně jednoznačně vybojoval Zbyněk Hrtáň, který nedal šanci Vladovi Matejovskému. Vítězem spodního pavouka se stal Radek Stloukal, který si tak alespoň spravil chuť po nepříliš povedeném vystoupení ve skupině.

Po obědě následovala pouze skupina začátečníků, vzhledem k malému zájmu hráčů o kategorii profi. Vítězem se stal Michal Smolík, který se od minulého turnaje hodně zlepšil a ve finále porazil Petra Zedníka. Třetí místo získal Jiří Panáček, který porazil Karla Viktorina.

Všem hráčům mnohokrát děkuji za perfektní výkony a příjemně strávený den a těším se na příštím turnaji, nejspíše až 17. 1. 2016 na viděnou.

 

Terka Konečná

Tento článek byl vytvořen 23.11.2015 v 14:58.