Report z turnaje ve stolním tenise ze dne 25. 10. 2015

Report z turnaje ve stolním tenise ze dne 25. 10. 2015

Na Morendě se jako již tradičně v neděli 25. 10. 2015 uskutečnil turnaj ve stolním tenise ve třech výkonnostních kategoriích.

Ráno započali svoje utkání pokročilí, kterých se sešlo 18, tudíž byli rozděleni do 4 skupin, z nichž 16 nejlepších postupovalo do pavouka. S ohledem na časové možnosti bylo přistoupeno i k odehrání spodního pavouka, poté, co jednotliví hráči z pavouka v prvním kole vypadli. Víktězem spodního pavouka se stal Miloslav Obhlídal, který v malém finále porazil Zdenu Křížovou. Celkového vítězství v turnaji dosáhl premiérově Dalibor Ketman, který ve finále udolal rozjetého Petera Lapšanského. Třetí místo vybojovat Juraj Rajecký.

V poledne odstartovaly boje v dalších dvou kategoriích. Začátečníků se sešlo 12, jednoznačným vítězem se stal Petr Zedník, který ve finále porazil Jiřího Panáčka. Co se týká kategorie profi, zlatá medaile se již poněkolikáté ocitla v rukou Jaromíra Svobody, který ve finále trošku překvapivě hladce porazil Marka Záškodného. Třetí místo vybojoval Tomáš Kaluža.

Všem účastníkům tímto děkuji za perfektní výkony a bezproblémový průběh celého turnaje a těším se 22. 11. 2015 na Morendě opět na viděnou.

 

Terka Konečná

Tento článek byl vytvořen 29.10.2015 v 6:54.