Zakončení sezóny se stolním tenisem v Bosonohách

Zakončení sezóny se stolním tenisem v Bosonohách

V neděli 7. 6. 2015 se u u příležitosti zakončení sezóny stolního tenisu konal poslední turnájek, tentokrát, stejně jako na počátku, v Bosonohách. Ačkoliv počasí bylo více než letní, pár sportovních nadšenců se sešlo a turnaj byl nakonec přeci jen vydařený.

Pro dvouhru se nás sešel naprosto ideální počet, 16 hráčů. Tudíž byly vytvořeny 4 skupiny po 4 hráčích, kteří se společně utkali, vždy na 3 vítězné sety. Aby to nebylo nikomu líto a také abychm si všichni dosyta zahráli, po základních skupinách postupovali všichni do pavouka. Hráči, kteří vypadli v kole prvním, mohli ještě podstoupit líté boje a zahrát si mezi sebou o výhru ve spodní části pavouka (což se nakonec podařilo Romanovi Stříteskému). Horní pavouk nakonec neměl překvapivého vítěze, stal se jím Jarda Svoboda, který si ve finále snadno poradil s Daliborem Ketmanem. Třetí místo ukořistil Zbyněk Hrtáň, který si v koncovce pátého setu poradil s Hankou Chylíkovou (tedy ryze bosonožský souboj). 

Hanka Chylíková si nakonec přece jen spravila chuť, když ve čtyřhře zvítězila společně s Jardou Svobodou, který si tak z Bosonoh odvezl všechno, co mohl. Čtyřhry se nakonec zúčastnilo 7 dvojic, a aby to bylo spravedlivé, utkal se každý s každým. Druhé místo vybojoval opět bosonožský pár - Radek Stloukal s Patrikem Božíkem, třetí místo putovalo k pánům Honzovi Dvořákovi a Standovi Rejmanovi.

Věřím, že i přes velké vedro si všichni den náramně užili, již nyní Vás zvu na příští turnaj, který otevře sezónu 2015/2016, jenž se uskuteční někdy na přelomu září a října. Doufám, že Vaše přízeň neopadne a v té nové sezóně budeme svědky neméně zajímavých utkání.

Všem děkuje a na všechny se těší

 

Terka Konečná

Tento článek byl vytvořen 15.6.2015 v 17:37.