Spolupracujte s námi

Spolupracujte s námi

Asporty.cz tvoří sportovci, kteří chtějí předat informace o rekreačním sportování dalším zájemcům. Pokud patříš také mezi nadšence, co bez sportu nedokáží žít, přidej se k nám.

Chceme pro vás připravit co nejpeštřejší paletu informací. Vzhledem k tomu, že jsme sami sportovci tělem i duší a brouzdáme (nejen) po Brně v poklusu, na kole, inlinech nebo koloběžce, umíme pinknout do volejbalového balónu i zasmečovat tenisovým míčkem, účastníme se amatérských závodů na horských kolech, v běhu nebo rovnou triatlonu a v zimě pravidelně navštěvujeme fitka, spinning, badminton, saunu a podobně, jste na správném místě, pokud se chcete dozvědět, co a kde právě frčí.

Nechceme si ale hrát na dědy vševědy, proto uvítáme, když se s námi (a tím pádem i s ostatními) podělíte také o své zkušenosti s amatérským sportováním. Ať už jste vyzkoušeli nové fitko, objevili nejlevnější pronájem kurtů nebo konečně absolvovali svou první tréninkovou přípravu na vysněný závod.

Chceme slyšet vaše příběhy. Napište na marsalek@asporty.cz a sdílejte s námi vaše turnaje, závody nebo začátky a úspěchy.

Tento článek byl vytvořen 30.6.2013 v 14:38.